Çalışma Saatlerimiz (Pazartesi - Cuma) - 09:00 / 18:00 (Cumartesi) 10:00 - 17:00
Telefon & Fax +90 422 213 00 00 E-Posta tuna@tunagida.com.tr

Muratbey

muratbeyYarım yüzyıla yakın geçmişe sahip MURATBEY, tecrübesiyle sütün Türkiye’deki gelişimine yön veren sayılı firmalar arasında yer almaktadır. İnovasyona verdiği önemle de Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası olan Muratbey, 30 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesisi, 300 çalışanı ve günde 700 ton süt işleme kapasitesi ile her gün Türkiye çapında 15 bin satış noktasına ulaşmakta ve daha fazla sayıdaki insanın sağlıklı sütle üretilmiş sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

HACCP, TSE Uygunluk, BRC, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi Belgelerine de sahip olan MURATBEY’in, yeşil üretim kriterlerine uygun olarak gerçekleştirdiği üretim süreci web sitesi üzerinden 24 saat canlı olarak yayınlanmaktadır. Bunun dışında 90 ayrı kamerayla üretimin her saniyesi gıda mühendisleri ve kalite kontrol mühendislerince gözlem altında tutulmaktadır.

Hastanelerde kullanılan ultraviyole dezenfeksiyon sistemiyle her türlü bakteri, toz gibi dış etkilerden temizlenen tesisin tüm üretim bandında sadece pastörize edilmiş süt kullanılırken, seçilen köylerden süt alımı İtalya’da tasarlanan antibakteriyel paslanmaz tanklarla yapılmaktadır. 250’ye yakın ürün çeşidiyle son aşamaya giren üretimin son safhasında ise özel hazırlanan bilgisayar programıyla her ürünün dış yüzeyi optik lensler ile ayrı ayrı taranmaktadır.

AR-GE ‘ye büyük önem veren ve inovatif ürünleri ve sistemleri ile Türk sanayisinde katma değeri yüksek ürünler geliştirilmesine katkı sağlayan MURATBEY, dünya pazarlarına sunduğu inovatif ürünleri ile ülkemiz adına da başarılar elde etmektedir. ABD, Japonya, S.Arabistan, Irak, Bahreyn, Kuveyt, Katar, K.K.T.C., Mısır, Türkmenistan, Azerbaycan gibi bir çok ülkeye ihracat da yapan Muratbey, pek çok ürün çeşidiyle dünya sofralarında kendi markasıyla yer almıştır.

Muratbey, Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tanınmış Marka” olarak ilan edilmiştir. Ayrıca 2014 yılında Turquality Marka Destek Programı’na kabul edilen sayılı firmalardan biri olmuştur.

www.muratbey.com.tr

Ankara dershane FX15 Lida Maurers Bursa nilüfer dişçi Reductol Biber hapı ankara istanbul ambar