Çalışma Saatlerimiz (Pazartesi - Cuma) - 09:00 / 18:00 (Cumartesi) 10:00 - 17:00
Telefon & Fax +90 422 213 00 00 E-Posta tuna@tunagida.com.tr

Güneydoğu Süt

muratbeyGüneydoğu Süt ilk olarak 1983 yılında Kozan/ADANA’da 250 metrekare bir alanda kurulmuştur. Yıllar geçtikçe bu küçük işletme artan müşteri isteklerini ve piyasa şartlarını yerine getiremez hale gelmiştir. Bu şartlar GÜNEYDOĞU SÜT‘ün teknolojik gelişmelere daha çabuk ayak uydurabilmesi için daha modern ve daha hijyenik bir işletme kurmasını zaruri kılmıştır. Bu sebeple Güneydoğu Süt 1998 yılında 2000 metrekare kapalı alana sahip yeni bir işletme kurmuştur.

Kuruluşundan günümüze teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yapmış olduğu yatırımlar ile sürekli gelişip kendini yenileyen Güneydoğu Süt ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti 100 ton/gün süt işleme kapasitesine sahiptir.

Güneydoğu Süt ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. sütün temin edilmesinden ürün haline getirilişine ve ürünlerin tüketiciye ulaşmasına kadarki tüm aşamalarda hijyen ve kaliteden ödün vermeden tüketicisine sağlıklı, lezzetli ve yeniliğe açık ürünler ile hizmetini sürdürmeyi ilke edinmiştir. GÜNEYDOĞU SÜT ayrıca İSO 9001 kalite sistem belgesine sahiptir.

Güneydoğu Süt tesisindeki tüm makine ve techizatlar hijyenik üretim şartlarını sağlamaktadır. Güneydoğu Süt’e gelen tüm ham maddelerin ve üretilen tüm mamullerin kalite kontrolünün yapılabilmesi için gerekli laboratuvar donanımları mevcuttur.

Ürün sevkiyatları, Güneydoğu Frigorik servis araçları ile sağlanmaktadır.

www.guneydogusut.com.tr